Bycie blogerem to dla mnie coś zupełnie nowego. Choć piszę od lat i lubię to robić, to jednak dzielenie się swoimi przeżyciami i emocjami jest poniekąd wyjściem ze „strefy komfortu”. Jednak właśnie w chwilach, takich jak kolejna edycja Share Week, myślę sobie, że warto!

Znam mnóstwo blogów. Dużą część z nich czytam systematycznie, na kolejną część zerkam sporadycznie. Każdy ma jednak swoją siłę przyciągania. Cieszy mnie zatem fakt, że będąc twórcą, mogę polecić innych twórców, by docenić ich pracę i zaangażowanie oraz pomysłowość! Niesamowite jest to, że akcję wymyślił  Andrzej Tucholski, również bloger! Zajrzyjcie na wpis o tej edycji TU.

Przygotujcie sobie dobrą kawę, a może nawet cały jej dzbanek i poczytajcie wybrane przeze mnie blogi. Myślę, że nie pożałujecie 😊

bzu2

Nie znam nikogo, kto tak apetycznie i poetycko pisałby o jedzeniu. Aga mieszka w Krakowie i piecze cudne chleby na potęgę. Kasia nadaje z Warszawy i, jako Pani z KUKBUK-a, poszukuje najlepszych smaków do nowych numerów. Dziewczyny wymieniają się wrażeniami na temat restauracji, nowych dań, poznanych osób, zagranicznych przepisów, przeczytanych książek. Wszystko to w sposób, który nie czyta się tylko… płynie! Miód na me serce!

bzu

 

basia2

Owa Basia pisze o życiu w prosty sposób – nie ma tu miejsca na udawanie. Ma dwójkę synków, męża i piękny dom, który urządziła tak jak chciała. Są też problemy życia codziennego! Tęsknota za mężem, problemy ze zdrowiem. Urzeka szczerością, uśmiechem, dobrym słowem i świadomym podejściem do życia. Cieszy się każdą chwilą, to bardzo u niej cenię!

basia

 

angelika2

Na tego bloga i jego autorkę trafiłam na chwilę przed założeniem swojego bloga. Ujęła mnie swoim uśmiechem, ale i podejściem do życia, do którego i mnie jest blisko: bądź szczęśliwa, podróżuj i czerp szczęście z miłych, ulotnych chwil. Blisko jej do minimalizmu, prostego acz pięknego życia. Teraz pakuje się, wraca na chwilkę do Polski, by za niedługo z mężem podbić Australię. Ale do tego czasu jeszcze trochę zostało. Po drodze jesteśmy jeszcze umówione na wspólną kawę, na którą z niecierpliwością czekam! 😊

angelika

 

Oprócz tych trzech blogów, czytam również:

 • Riennahera – która pięknie pisze o melancholijnym życiu, angielskich barach i byciu Elfem Pogardy. Uwielbiam!
 • Adamant wanderer – mam wrażenie, że czytam Ulę niemalże od początku. Cudne podróże, pyszne jedzenie i niesamowita historia poznania Benjamina. Teraz podróżuje po Ameryce Południowej, koniecznie zajrzyjcie!
 • Milk & Sun – świetny pomysł na pokazanie inspirujących ludzi! Wciągam się w każdy kolejny tekst, w piękne zdjęcia i niesamowite historie. Dobra robota dziewczyny!
 • I saw pictures – piękne zdjęcia i opowieści z Londynu, który pokochałam. Na dodatek, Agata wraz z mężem kupili dom w… Portugalii, zakochani w niej bez końca. Obserwuję z zaciekawieniem! 😊

 

Jeśli nie czytam, to oglądam na Youtube:

 • Gonciarza, czyli klasyka sama w sobie. Fascynująca Japonia jego oczami, podróże po Stanach, ostatni wypad do Chin, a za niedługo… Grenlandia. Czekam!
 • Karolina Sobańska – weganka mieszkająca w Edynburgu. Lubię estetykę jej filmów, ciekawe przepisy oraz opowieści o stolicy Szkocji.

 

Śledzę tę edycję Share week’a, poznaję nowe blogi i kibicuję wszystkim twórcom. Dajcie znać jaka jest Wasza magiczna trójka!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 • Bardzo, bardzo dziekuje za takie cieple slowa. Usmiech nie schodzi mi z ust!

  Ciesze sie, ze postanowilas stworzys swoje miejsce w sieci, widze, ze mamy sporo wspolnego i mam nadzieje, ze bede mogla od Ciebie czerpac wiedze i inspiracje do dzialania.

  A kawa juz niedlugo! Okazuje sie, ze bede musiala pojechac do Bielska wiec mam nadzieje, ze widzimy sie w Twoim miescie i pokazesz mi jakies fajne miejscowki 🙂

  • justti | www.hungryformore.pl

   Myślę, że uśmiech jest wręcz przyklejony do Twojej buzi i nie może z niej schodzić 🙂 Przekonam się o tym na żywo!

   Co do Bielska, to nawet nie wiesz jak się cieszę, że tu przyjedziesz! Już w głowie układam plan 😉 :*